breadcrum image

We gaan weer beginnen op de Bosrand

  • Home Blog We gaan weer beginnen op de Bosrand

Het sportcomplex De Bosrand in Vroomshoop ademde tijdens de zomerperiode tot dusver rust uit. Het was een relatieve adempauze waar het Vroomshoopse Boys betreft, want de onderhoudsploeg van de zaterdagtweedeklasser bleef onveranderd actief. Of het nu om nieuwe reclameborden bij het kunstgrasveld 5 ging, de ballenvangers achter de doelen of de velden zelf, waarbij de beregening, de vrijwilligers bleven present op de maandag- en vrijdagochtenden.

Sportlust Vroomshoop en Vroomshoopse Boys hebben onlangs een gezamenlijk nieuw verwijsbord aan de noordkant van de parkeerplaats van De Bosrand geplaatst. Voor de gasten van beide voetbalclubs is dan te alen tijde volkomen duidelijk waar zich wat bevindt op het sportcomplex qua velden, kleedkamers en kantines.

Op zaterdagmorgen 13 augustus begint de A-selectie van de Boys onder leiding van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en assistent Henk Harmens met de eerste training op de Bosrand. Enkele jonge talenten uit eigen gelederen van Vroomshoopse Boys stromen door naar de ten opzichte van vorig seizoen bijna geheel in tact gebleven selectie. De naar Sportclub Daarle vertrokken aanvaller Ramon de Jong maakt daar na welgeteld 10 seizoenen geen deel meer van uit.

Tekst gaat verder onder deze foto

Op dinsdagavond 23 augustus is de eerste oefenwedstrijd voor het eerste elftal van de Boys gepland.  Dan wordt er thuis om 20.00 uur tegen derdeklasser Mariënberg gespeeld. Andere oefentegenstanders zijn de Weide uit Hoogeveen, Stevo uit Geesteren en SVZW uit Wierden. Er wordt daarnaast gebekerd wordt tegen achtereenvolgens de Zweef, Hulzense Boys en vv Den Ham, waarna op zaterdag 24 september de competitie van de tweede klasse J. van het district Oost begint.

Ook de B-Selectie van de Boys onder leiding van hoofdtrainer Alexander Fokkert en assistenten Richard Willems en Hans Meijerink beginnen op zaterdagmorgen 13 augustus weer. Zij oefenen op zaterdag 20 augustus voor het eerst. De B-selectie speelt dan tegen het tweede elftal van Oranje Nassau om 12.00 uur thuis op De Bosrand.

Binnenkort beginnen ook de andere teams van Vroomshoopse Boys met hun voorbereiding op de competitie met daarbij nieuwe jeugdhoofdtrainer Kenny Leferink uit Enschede die als opvolger van Reinier de Jong als jeugdhoofdtrainer met Boys JO19-1 aan de slag gaat.

Deel op :

Tags :

Demo Description


Sinds 2021 is de Wet bestuur en toezicht rechtspersonen (WBTR) van kracht. Deze wet draagt bij aan goed bestuur binnen verenigingen. Meer informatie is te vinden op de website van de KNVB: informatie over de WBTR.
Actualisering van onze statuten
Onze huidige statuten voldeden al grotendeels aan de WBTR. Toch heeft het bestuur besloten een aantal punten te actualiseren. Daarom hebben we nieuwe statuten opgesteld op basis van de modelstatuten van de KNVB. Zo zijn onze statuten weer volledig actueel en is de vereniging Vroomshoopse Boys klaar voor de toekomst.
De overgang naar ons nieuwe clubhuis, ‘Boys Zicht’, vormt hiervoor een natuurlijk moment.
Inzage en vaststelling
De conceptstatuten liggen vanaf 9 oktober 2026 ter inzage in de bestuurskamer. Tijdens de ALV van 28 oktober 2026 willen we de statuten vaststellen.
Belangrijkste wijzigingen
• Meer aandacht voor belangenverstrengeling en tegenstrijdige belangen.
• Een duidelijkere regeling van het stemrecht.
• Een nadrukkelijkere vermelding van onze multifunctionele accommodatie.

Namens het bestuur,
Edward Olthof, voorzitter.

Dit zal sluiten in 20 seconden