Vandaag kwam er voor het eerst goed nieuws. Voor jongeren en jongvolwassenen tot en met 26 jaar worden teamsporten weer toegestaan. Deze verruiming gaat volgende week dinsdag 3 maart in. Voetballen voor de eigen teams binnen de eigen club. Goed nieuws voor heel veel van onze teams. Frustrerend voor degenen die er buiten vallen.
De avondklok blijft voorlopig in stand tot de ochtend van 15 maart. Er zal dus gepuzzeld moeten worden met trainingstijden. Wij verwachten op zeer korte termijn extra informatie van de KNVB. Houd de komende dagen de website in de gaten voor meer informatie en eventuele schema’s.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl