De Technische Commissie is op zoek naar een trainer voor de B-selectie.

Het tweede elftal speelt reserve 1e klasse en is een groep die bestaat uit een mix van ervaren spelers aangevuld met jong talent. De komende seizoenen zal de B-selectie flink verjongen en daarbij zijn wij op zoek naar een trainer die met deze jonge groep aan de slag gaat. Het doel daarbij is om de aansluiting te vinden bij de A-selectie zodat deze jonge talenten alsnog de stap kunnen maken naar de A-selectie.

De functieomschrijving is toegevoegd. Heb jij interesse in deze functie, stuur dan je motivatie en je CV naar de Technische Commissie t.a.v. Tom Heideman via tc@vvvroomshoopseboys.nl

Deel het met je vrienden!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl