Hoewel er geen competitie is, is er elke zaterdag volop bedrijvigheid op sportpark de Bosrand. De trainers/leiders van alle jeugdteams zijn elke zaterdag druk in de weer, zodat alle jeugdvoetballers lekker kunnen voetballen. Zo stond er afgelopen zaterdag een gevarieerd spellencircuit klaar voor de JO8 t/m JO11 jeugd, speelden de JO13 t/m JO15 onderlinge partijen en speelde de F-league de vertrouwde partijtjes! Het plezier straalde er vanaf, iedereen ging volledig voor de winst en het is mooi om de betrokkenheid van de trainers/leiders te zien.

Geniet van de foto’s via onderstaande link!

Klik hier

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl