De afgelopen week is het PR-fototeam druk in de weer geweest met stoelen , banken, camera’s meetlinten en ‘doppies’. Het was weer tijd voor de jaarlijkse teamfoto’s. Elk seizoen gaat er namelijk een nieuwe foto naar de sponsor. In deze coronatijd nog een hele uitdaging. Vooral over het fotograferen van de seniorenelftallen moest nagedacht worden. Wel in het veld dicht bij elkaar voetballen, maar voor de rest anderhalve meter. Dus werd het een kwestie van anderhalve meter meten, dopje neerleggen en zo verder tot er plek voor het hele team was. Fotograaf Erwin klauterde bovenop de steiger en kon zo telkens een mooie foto maken. Dankzij de sublieme medewerking van alle senioren verliep dat vlot. Dames 1 zelfs met mondkapjes voor. Dat wordt zeker een ‘weetje nog‘ foto. Ook  bijna alle jeugdteams van JO19 tot en met de kanjers van de F-league zijn gefotografeerd. Twee teams wachten nog op de juiste shirts. Compliment voor de teams die donderdagavond in de regen op de foto moesten. Alle teams worden vanzelfsprekend heel erg bedankt voor de medewerking.

Erwin, Jeannette en Margreeth

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl