Na ruim zes seizoenen trainen en coachen  van de leeftijdsgroep JO11-1 stopt Tim van der Kolk als groepshoofd.  Veranderingen in de privésfeer ( Tim is onlangs opnieuw vader geworden) en het zelf ook graag willen sporten zijn de redenen voor dit besluit.

Tim heeft vanaf zijn zestiende jaar veel teams getraind. Zo was hij actief bij de (toen nog ) F4, bij de F-League , de F1, E1 en C1 en weer opnieuw  van de JO11-1. Tim blijft nog wel aan als Hoofd Technische Opleiding (HTO) onderbouw.

Voor een opvolger is reeds gezorgd. Jesper Derks ( o.a. bekend van ons eerste team) neemt het  over.  Hij is eerder groepshoofd geweest van O11-1 . Voor hem is het dus bekend terrein.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl