Wouter Lucas heeft met succes de KNVB-cursus voor Juniorentrainer afgerond. In de kantine van vv Den Ham werd aan Wouter het betreffende diploma overhandigd door KNVB-docent Pascal Weteringe, een oude bekende van Vroomshoopse Boys. In het najaar van 2017 werd deze cursus gegeven. Wouter Lucas is al meerdere seizoenen actief bij Vroomshoopse Boys en heeft momenteel J015-2 onder zijn hoede. Als vrijwilliger is  Wouter daarnaast heel actief bezig  bij onze voetbalverenging en dat op meerdere terreinen.

We feliciteren dit jonge trainerstalent van harte met het afronden van deze opleiding. We gaan ongetwijfeld nog het nodige van trainer Wouter Lucas horen: succes gewenst.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl