Zaterdag 26 november is het ein-de-lijk weer zover. Een grandioze derde helft in onze kantine.

Vele edities gingen ons voor, maar deze derde helft is wel een bijzondere. Deze derde helft is de aftrap voor De Glazen Kantine die wordt gehouden tussen kerst en oud en nieuw. Een actie vierdaagse waarbij DJ’s zich opsluiten in onze kantine, radio gaan maken en er bijzonder veel activiteiten op het programma staan. Dit alles met als doel om geld op te halen voor de nieuwbouw van onze kantine. Hierover later meer.

Zaterdag 26 november komt zanger Brian van Dalen onze kantine op zijn kop zetten met zijn meezingrepertoire. Zijn jullie erbij? 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl