In de afgelopen jaargang (1 september 2017 tot 27 juni 2018) hebben we 102.310 bezoekers op onze website gehad. Deze 102.310 bezoekers bekeken 252.205 pagina’s. Dit is een gemiddelde van 2,47 pagina per bezoek.
We hadden een bouncepercentage van 54,78%. Een bouncepercentage betekent dat een bezoeker na het bekijken van 1 artikel/pagina de website weer verlaat dit is dus meer dan de helft van onze bezoekers wat waarschijnlijk betekent dat bezoekers veelal via social media binnenkomen (via een link op Facebook/twitter) en het betreffende artikel bekijken/lezen en weer wegklikken.
Gemiddeld zit een bezoeker 1 minuut en 36 seconden op onze website.
68,77% van onze bezoekers bekijken de website op een mobiele telefoon of tablet. 31,27% via een computer of laptop.
We hebben deze jaargang 4 pieken gekend op onze website.
De eerste piek was op 4 oktober 2017. Toen kwamen er maarliefst 1029 bezoekers naar onze website. Dit kwam mede door het bericht dat er jeugd van de Vroomshoopse Boys gescout was voor de KNVB en BVO fc Twente (zie deze link: http://vvvroomshoopseboys.nl/jeugd-nieuws/jeugd-vroomshoopse-boys-gescout-voor-knvb-en-bvo/) Dit bericht is nog steeds het best gelezen bericht op de website.
De tweede piek was op zondag 3 juni 2018. Toen kwamen er 927 bezoekers naar de website. Dit kwam door het bericht dat de boys wist te winnen in de eerste KO in de nacompetitie (zie deze link: http://vvvroomshoopseboys.nl/1-verslagen/vroomshoopse-boys-na-verdiende-overwinning-tegen-be-quick28-nu-tegen-vv-den-ham/)
Op woensdag 6 juni 2018 kwamen er 916 bezoekers naar de website. Het bericht over de spelregels tussen Boys en Den Ham werd massaal gelezen (zie deze link: http://vvvroomshoopseboys.nl/eerste-elftal-nieuws/spelregels-voor-het-publiek-bij-voetbalderby-vroomshoopse-boys-vv-den-ham/)
Maar de hoogste piek was op zondag 10 juni 2018. Er kwamen 1305 bezoekers op onze website mede dankzij (helaas) onze verliespartij tegen den ham en het verslag hiervan. (zie deze link: http://vvvroomshoopseboys.nl/1-verslagen/vroomshoopse-boys-verliest-na-verlenging-de-derby-van-vv-den-ham/)

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl